ВІТАННЯ

15 Квітня, 2023 р., 16:30
  Шановні мешканці та гості Гоголівської громади! Прийміть щирі вітання з прийдешнім Світлим Христовим Воскресінням! Напередодні великого  свята  ми просимо Бога  наповнити наші серця благословенням та радістю, захистити Україну та принести мир на нашу землю. На долю українців випало важке випробування війною, але ми переконані, що, згуртувавшись, ми його подолаємо. Нехай світле і радісне свято Воскресіння Христового об’єднає нас, захистить і збереже наших воїнів,  принесе радість кожній родині та перемогу і процвітання Україні. Христос Воскрес! Воскресне Україна! З повагою, голова, депутати та члени виконавчого комітету Гоголівської селищної ради.